Opinie o Nas
aze_com_pl
99,3% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam18014Nie polecam127

Zgodność z opisem
5
Czas wysyłki
5
Koszt wysyłki
4.9
Obsługa kupującego
5

Lokalizator GPS TK-303G

TK303G.jpg
  • nowość
Dostępność: ponad 40 szt.
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 175,00 zł 175.00
Cena netto: 142,28 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Coban Ltd.
Kod produktu: 1486

Opis

Lokalizator GPS-303G innowacyjne urządzenie, które dzięki wykorzystaniu sieci GSM/GPRS oraz satelity GPS może lokalizować i monitorować poruszający sie obiekt. Posiada niewielkie wymiary i brak zewnętrznych anten stąd będzie się idealne nadawało do zastosowania przy motocyklu oraz  jako zabezpieczenie wszelkiego typu obiektu. Jako jedyny model posiada funkcję alarmu, monitoruje i ostrzega zanim ktokolwiek odjedzie twoim pojazdem. W dowolnej chwili możesz sprawdzić lokalizacje bieżącą poprzez SMS lub online w telefonie oraz odciąć obwodu elektrycznego lub dostęp do pompy paliwa w samochodzie i unieruchomić obiekt.

Urządzenie jest proste w obsłudze. Wystarczy, włożyć do niego kartę SIM, zadzwonić na numer karty, która jest w urządzeniu a po kilku sygnałach GPS zakończy połączenie. Po chwili dostaniesz SMS-a z dokładnym adresem WWW do Google Maps i zaznaczoną pozycją pojazdu. Lokalizator pozwala nam w przypadku kradzieży lub chęci sprawdzenia kogoś uzyskania dokładnego adresu gdzie w danym momencie się znajduje (Współrzędne).
Gdybyśmy potrzebowali w tym momencie jeszcze np. podsłuchiwać to wystarczy, że wyślemy SMS o treści: "monitor+hasło" i wówczas od tej pory po zadzwonieniu będziemy słyszeć co dzieje się wokół urządzenia. Urządzenie służy do lokalizowania i określania położenia celu. Posiada wbudowaną antenę GPS i komunikuje się poprzez technologie GSM lub GPRS.

Podstawowe funkcje lokalizatora:
Lokalizacja przez SMS:
Z uprawnionego numeru telefonu (max. 5 numerów) dzwonimy lub wysyłamy SMS (na numer karty SIM umieszczonej w lokalizatorze), po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z położeniem geograficznym. Możemy również zażądać wysyłania informacji o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 30sek. Otrzymane położenie geograficzne możemy zwizualizować używając maps.google.pl

Lokalizacja przez stronę WWW:
Chcesz otrzymywać komunikaty o położeniu i prędkości na adres WWW? To urządzenie umożliwia wysyłanie danych przez GPRS na zaprogramowany adres IP. Możesz na żywo obserwować trasę urządzenia oraz jego prędkość korzystając z strony WWW np. strona www.gpstrackerxy.com

Lokalizacja cykliczna:
Po wysłaniu do lokalizatora SMS z informacja ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMS automatycznie, dzięki czemu można śledzić przemieszczanie się obiektu.

Ostrzeżenie o ruchu:
Gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, telewizor itp.), umieszczamy w nim lokalizator, wysyłamy SMS aktywującego tę funkcję i od tej pory jeśli tylko przedmiot przemieści się dostajemy powiadomienie SMS.

Bezpieczeństwo:
Lokalizator jest zabezpieczony hasłem, przy pierwszym uruchomieniu należy zmienić hasło domyślne, zapewniając tym samym dostęp tylko autoryzowanym użytkownikom, których maksymalnie może być 5

Najważniejsze funkcje urządzenia:
- wysyłanie informacji automatycznie co określony przedział czasowy np. co 60 sek
- zapis danych w pamięci wewnętrznej (200 pozycji) w przypadku utraty zasięgu sieci komórkowej
- alarmowanie jeśli urządzenie znajdzie się poza granicami wcześniej zdefiniowanego obszaru
- alarmowanie jeśli pojazd, w którym znajduje się urządzenie przekroczy określoną prędkość
- treść wiadomości: data, godzina, współrzędne GPS, prędkość, stan naładowania baterii, siła sygnału GPS, numer IMEI urządzenia
- wspieranie map Google na urządzeniach typu smart phone,
- systemu oszczędności baterii oraz oszczędności kosztów transmisji (brak wysyłania danych na serwer jeżeli pojazd jest na postoju)
- bardzo łatwy montaż urządzenia, tylko jeden kabel zasilający i wbudowana antena
- wewnętrzna bateria gwarancją niezawodności pracy
- kontrola otwartych/zamkniętych drzwi i czujnika uderzeniowego (wysłanie sms z informacja że zostały uaktywniony alarm poprzez uderzenie lub otwarcie drzwi)
- zdalne odcięcie zapłonu i/lub paliwa
- podsłuch (posiada czuły mikrofon)
- przycisk SOS
- monitorowanie prędkości

Dane techniczne:
- obsługa sieci: GSM/GPRS (850/900/1800/1900Mhz – cały świat)
- wbudowany moduł GSM/GPRS: Simcom
- czułość GPS: -159dBm
- dokładność GPS: 5 metrów
- temperatura pracy: od -20C do +65C
- wilgotność pracy: 5%–95%
- akumulator: 3.7V 700mAh Li-jon
- zasilanie: 12V - 24v 

W zestawie znajduje się:
- lokalizator GPS
- pilot
- instrukcja w języku angielskim
- instrukcja w języku polskim w wersji elektronicznej

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl