98,5% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1504Nie polecam23

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Odstąpienia od umowy

Drogi kliencie, zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni kalendarzowych na zwrot towaru od dnia jego odbioru (dotyczy zakupu konsumenckiego). Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym towarem:

AZE
Królikowice
ul. Długa 29
55-040 Kobierzyce
z dopiskiem "odstąpienie od umowy"

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym towarem prosimy dołączyć także wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz kserokopię faktury zakupu (w przypadku otrzymania paragonu fiskalnego prosimy dołączyć oryginał paragonu).

Ważne!
Pamiętaj, że zwracany towar należy zwrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, jeśli produkt będzie posiadać widoczne ślady użytkowania lub będzie niekompletny mamy prawo do pomniejszenia wartości zwracanego urządzenia.
Prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni od jego zakupu nie dotyczy słuchawek dokanałowych, które ze względu na higienę nie podlegają takiej możliwości (art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta).
Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
Podstawą do weryfikacji sprzedaży jest numer seryjny urządzenia umieszczony na opakowaniu towaru lub urządzeniu. Obowiązkiem klienta jest zachowanie oryginalnego opakowania bądź nalepki z numerem seryjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl