98,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1135Nie polecam17

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Centralka HUB RainPoint WiFi HIS019WRF + podwójny sterownik nawadniania HTV213FRF

Dostępność: ponad 15 szt.
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 399,00 zł 399.00
Cena netto: 324,39 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: RainPoint
Kod produktu: 3042

Opis

Cyfrowy Hub Rainpoint Smart HIS019WRF WiFi + podwójny sterownik nawadniania RainPoint HTV213FRF. Stacja pogody i sterownik systemu nawadniania Rainpoint 2w1. Monitor pełni również funkcję Huba, łącząc się z aplikacją HomGar za pomocą WiFi.

RainPoint HIS019WRF to wielofunkcyjne urządzenie wyposażone w duży czytelny wyświetlacz, jest częścią większego systemu nawadniania.
Sterownik również pełni rolę stacji pogodowej, wskazując aktualną temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną, wilgotność powietrza czy prognozę pogody. RainPoint HIS019WRF możesz rozbudować o wiele urządzeń w oparciu o swoje potrzeby takiej jak: sterowniki nawadniania 1 lub 2 zaworowe, czujnik gleby, wodomierz, deszczomierz oraz czujnik temperatury.

Urządzenie pozwala nie tylko monitorować, ale także sterować systemem nawadniania. Na wyświetlaczu można sprawdzić plan nawadniania.

Sterownik pełni również funkcję stacji pogodowej, wyświetlając dane pogodowe. Monitoruj pogodę za pomocą wbudowanej prognozy, termometru wewnętrznego/zewnętrznego, higrometru i barometru. Ustaw niestandardowe alerty dotyczące temperatury i wilgotności oraz korzystaj z funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeżenia przed wyciekami, alerty o punkcie zamarzania i alarmy o niskim poborze mocy.

Inteligentne nawadnianie poprzez RainPoint HTV213FRF:
Dzięki konstrukcji sterownika RainPoint HTV213FRF umożliwia sterowanie każdym zaworem oddzielnie. W każdy zaworze można ustawić 6 różnych planów nawadniania i dostosować je do dnia tygodnia, dni parzystych/nieparzystych i cykli dziennych, a wszystko to jest wyraźnie wyświetlane w widoku kalendarza. Możesz śledzić i sterować nawadnianiem z dowolnego miejsca poprzez aplikację.

Podlewanie w 2 trybach:
Urządzenie ma 2 tryby nawadniania: standardowe, oraz tryb mgły z krótszym czasem nawadniania (1s – 60min) i częstszymi przerwami (1s – 60 min) dzięki czemu nawadniasz trawnik w upalne dni, co prowadzi do oszczędności do 39%.

Opóźnienie nawadniania w przypadku deszczu:
W przypadku deszczu można ręcznie ustawić opóźnienie nawadniania na 24/48/72 godziny (urządzenie do dokupienia oddzielnie - HCS012ARF).

Pomiar zużycia wody:
W aplikacji możesz monitorować ilość przepływającej wody (urządzenie dokupienia oddzielnie - RainPoint HCS008FRF).

Połącz się z czujnikiem wilgotności gleby:
Aby jeszcze bardziej usprawnić system nawadniania możesz podłączyć do Huba czujnik wilgotności gleby (urządzenie do dokupienia oddzielnie - RainPoint HCS021FRF).

Zewnętrzny czujnik temperatury i wilgotności powietrza:
Czujnik jest kolejnym elementem systemu RainPoint Smart+, pozwala za pomocą aplikacji na dokładne odczyty temperatury i wilgotności. Urządzenie obsługuje odczyty zarówno °C oraz °F, a także zapewnia precyzyjne pomiary i niezawodne gromadzenie danych. Możesz przeglądać dane historyczne 24 godziny, 10 dni i więcej.
Użytkownicy mogą być ostrzegani za pomocą wstępnie ustawionych wartości ostrzegawczych temperatury i wilgotności, a gdy temperatura i wilgotność znajdą się poza ustawionym zakresem, system wygeneruje powiadomienie alarmowe. Pomoże to użytkownikom w podjęciu działań w odpowiednim czasie (urządzenie do dokupienia oddzielnie - RainPoint HCS014).

Wielofunkcyjny Hub:
Z jednym hubem można sparować maksymalnie 4 zawory irygacyjne.

Wysoka jakość:
Sterownik cechuje się wykonaniem z trwałych materiałów, o stopniu wodoodporności na poziomie IP54. Urządzenie jest odporne na korozję. Dzięki wysokiej jakości posłuży Ci i Twojemu ogrodowi przez długi czas.
 
System nawadniania ogrodu RainPoint Smart+
RainPoint Smart+ to inteligentny system nawadniania, który integruje sterownik nawadniania, wodomierz, czujnik gleby i nasłonecznienia, miernik deszczu i termometr zewnętrzny do samoanalizy i regulacji. Dzięki RainPoint Smart+ możesz już dziś zautomatyzować cały system nawadniania oraz mieć precyzyjne informacje pogodowe zarówno w aplikacji jak i poprzez stację pogodową. Sterownik nawadniania oraz czujniki łączą się z aplikacją Homgar za pomocą połączenia z HUB-em.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl