Oczyszczacz powietrza Air Purifier Pro - Xiaomi

Dostępność: ponad 20 szt.
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.2895
Producent: Xiaomi
Kod produktu: 9540_20170101201719

Opis

Xiaomi Air Purifier Pro to oczyszczacz powietrza charakteryzujący się wysoką wydajnością efektu czyszczenia. Inżynierowie R&D tworząc system oczyszczania powietrza inspirowali się budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, tworząc tym samym potężny system ssania przy zwiększeniu ciśnienia.
Wersja Pro posiada największą przepustowość powietrza oraz wbudowany wyświetlacz LCD.

Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki skutecznemu filtrowi oczyszczania powietrza, proces filtracji obejmuje całe pomieszczenie. W fazie wstępnej powietrze jest wyrzucane ku górze a następnie rozrzucone wzdłuż ścian i podłogi w całym pomieszczeniu, tworząc wielkie koło w środku.
Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, że można sterować nim zdalnie z telefonu poprzez przejście w tryb „super”. Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 500m3/h.

Opcja inteligentne sterowanie:
Przez WiFi w telefonie, można użyć aplikacji Mi Home* i w czasie rzeczywistym poprawiając jakość powietrza w domu dostosować parametry oczyszczania do wielkości pomieszczenia.
Ekscytujące jest to, że system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, aby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z pomieszczenia, oczyszczanie automatycznie się włączy. Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny
* aplikacja Mi Home jest częściowo w j. angielskim oraz chińskim.

Spokojna noc:
"Dobranoc, słodkich snów" to cel jaki postawiło sobie Xiaomi projektując urządzenie. Korzystanie z aerodynamiki, tj. przepływu powietrza przez każdy element wyposażenia twojego domu, zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić redukcję hałasu do minimum. Parametry w trybie uśpienia to tylko 31db, czyli takie jak spokojny wiatr wiejący w letni wieczór. Nowa technologia zastosowana w silniku, zmniejsza zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W. Oznacza to niższe zużycie energii niż żarówki energooszczędne. Od teraz możesz czuć się swobodnie w zaciszu swojego czystego domu.

Czyste powietrze w każdej części pokoju:
Podczas snu, ciało odprowadza setki substancji chemicznych z dróg oddechowych, takich jak dwutlenek węgla, amoniak, itp. Znaczący wpływ na jakość snu ma to czy pokój jest zamknięty, czy otwarty. Przebywanie w pokoju z oczyszczonym powietrzem skutecznie złagodzi ból głowy po wstaniu, ból gardła, zatkany nos i inne dolegliwości. Ponadto, poprzez oczyszczanie powietrza usunięte zostaną również zarazki i roztocza znajdujące się na pościeli, kurz i wiele innych alergenów.

Zawartość opakowania:
- oczyszczacz Xiaomi Air Purifier Pro
- filtr
- przewód zasilający
- opakowanie

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (2)

5 lutego 2017

Urządzenie spełnia swoją funkcję bardzo dobrze. Bardzo czułe, wystarczy otworzyć drzwi na balkon lub okno albo uruchomić np. Inhalator, by czujnik zaczął pokazywać większe zanieczyszczenie powietrza w mieszkaniu. Bardzo ciche urządzenie, nie dotyczy trybu Max.

15 lutego 2017

Dużo lepszy od mniejszego. Cichszy, większa wydajność, lepszy i dokładny pomiar pm, lepszy tryb auto, fajny wyświetlacz.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl